
КОНСЕРВАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ТАХІКАРДІЇ
● Для уріжения пульсу в даний час фармацевтична промисловість надала три основні групи препаратів:
1. Бета-адреноблокатори – небіволол, атенолол, бісопролол, метопролол.
2. Антагоністи кальцію недигидропиридинового ряду – дилтіазем, изоптин, верапаміл.
3. Інгібітори рецепторів «фанні» — івабрадин.
● Кожна з цих груп має свої особливості (показання та протипоказання). Наприклад, бета-адреноблокатори не рекомендується призначати хворим з хронічним обструктивним захворюванням легенів, які мають високий рівень ліпідів крові, цукровий діабет, які страждають депресією, атеросклерозом судин нижніх кінцівок.
● Антагоністи кальцію протипоказані пацієнтам з атріовентрикулярної блокадою, застійною серцевою недостатністю; прийом цих препаратів може призвести до набряклості ніг.
Лікарський препарат групи «фанні» (веселі рецептори) під назвою кораксан (івабрадин) має єдине призначення: уріження ритму серцевої діяльності, не впливаючи на інші функціональні параметри серця.
Івабрадин зменшує частоту пульсу людини у спокої і навантаженні до 50 ударів в хвилину, при цьому, не допускаючи брадикардії.
Народні методи лікування серцебиття
● Пийте замість чаю наступний лікарський збір. Рівні частки пустирника, зеленого чаю, плодів глоду і шипшини заваріть в термосі і витримайте 15-20 хвилин – лікувальний чай готовий.
● Цей рецепт допоможе хворим з підвищеним артеріальним тиском і прискореним серцебиттям. Візьміть зелену надземну частину колоса вівса, пропустіть через м'ясорубку, відіжміть і пийте сік по півсклянки тричі на день 2-3 тижні поспіль.
● Якщо частота пульсу людини вище норми, залийте склянкою окропу столову ложку квіток волошки синьої, витримайте 60 хвилин і приймайте тричі на день по півсклянки 3 тижні